Топ продаж
-28%

Чоловіча шкіряна, містка сумка через плече H.T Leather
3 600 ₴
2 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: HT 407-73
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо вам чоловічу шкіряну сумку H.T.Бренд H.T.Leather популярний у всьому світі через те, що вже впродовж багатьох років постачає на міжнародний ринок шкіряні чоловічі вироби ( сумки, клатч, бананки, слінги, гаманці та ін.). Якість продукції цього виробника завжди на вищому рівні, а неймовірна функціональність дає змогу користуватися одним таким аксесуаром упродовж довгих років.
- 2 великих окремих відділи на блискавках
- спереду місткий відділ на блискавці
- ззаду сумки відділ на магнітній застібці
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості
Розміри:
Висота — 21 см.
Ширина — 18 см.
Товщина — 7 см.
Маленька ручка-23 см
Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
Фірмовий пильовик у комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴






