-20%

Сумка жіноча Louis Vuitton LV
3 999 ₴
3 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 45610
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка Louis Vuitton LV Passy - це зразок сучасного стилю, впізнаваний дизайн який зможе прикрасити Ваш образ. Модель виконана з канви у фірмових кольорах і візерунках будинку LV і прикрашена металевою фурнітурою кольору золота.
Усередині сумочки Louis Vuitton
-одне основне відділення
-відділення під блискавкою
-відкрита кишеня під клапаном
-закривається на оригінальну застібку
-ззаду сумки відкрита кишеня
Матеріал: канва і шкіра
Розміри: 22x 16 x 9 см
У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
Усередині сумочки Louis Vuitton
-одне основне відділення
-відділення під блискавкою
-відкрита кишеня під клапаном
-закривається на оригінальну застібку
-ззаду сумки відкрита кишеня
Матеріал: канва і шкіра
Розміри: 22x 16 x 9 см
У комплекті йдуть фірмовий пильовик і коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Канва |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴





