
Чоловіча якісна, містка сумка через плече H.T Leather
2 999 ₴
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: HT 1538
Представляємо вам чоловічу круту сумку через плече H.T.Leather - ідеальний аксесуар для стильного та практичного чоловіка. Leather - ідеальний аксесуар для стильного та практичного чоловіка. Ця сумка має три окремі відділи, спереду і ззаду сумки також є відділи під змійками, які дають змогу розділити і організувати ваші речі. Додаткові кишені забезпечують зручне зберігання дрібниць. У комплекті з сумкою йде фірмовий пильовик, який допоможе зберегти її у відмінному стані. Виготовлена зі шкіри та текстилю, ця сумка поєднує в собі міцність і стиль. Будьте організованими та модними з чоловічою крутою сумкою через плече H.T. Leather.
Матеріал: текстиль + шкіра;
Розміри:
Висота - 22 см.
Ширина - 18 см.
Товщина - 7-8 см.
Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
Фірмовий пильовик у комплекті.
Бренд H.T.Leather популярний у всьому світі через те, що вже впродовж багатьох років постачає на міжнародний ринок шкіряні чоловічі вироби (сумки, клатчі, бананки, слінги, гаманці тощо). Якість продукції цього виробника завжди на найвищому рівні, а неймовірна функціональність дає змогу користуватися одним таким аксесуаром протягом довгих років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 299 ₴







