-42%

Шкіряна стильна ключниця чорного кольору
1 200 ₴
700 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна стильна ключниця чорного кольору - це аксесуар, призначений для зберігання ключів. виконана з якісної натуральної шкіри, що надає їй міцність і елегантний зовнішній вигляд.
Така шкіряна стильна ключниця використовуються не тільки як практичний і функціональний аксесуар, а й як елегантний елемент одягу, який поєднує ваш стиль і добре поєднується з іншими аксесуарами.
Розмір -8*14*2,5 см
Упаковка - подарункова коробка
Така шкіряна стильна ключниця використовуються не тільки як практичний і функціональний аксесуар, а й як елегантний елемент одягу, який поєднує ваш стиль і добре поєднується з іншими аксесуарами.
Розмір -8*14*2,5 см
Упаковка - подарункова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 7 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴






