
Чоловіча сумка через плече Cross Body
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99005
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: екошкіра
-3 окремих відділи на блискавці
-Зовні кишеня під телефон
Матеріал: екошкіра
Розмір: 30/21
Ремінець регулюються в різних положеннях для руки і плеча
Відмінна якість
-3 окремих відділи на блискавці
-Зовні кишеня під телефон
Матеріал: екошкіра
Розмір: 30/21
Ремінець регулюються в різних положеннях для руки і плеча
Відмінна якість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



