Жіночий маленький гаманець CELINE
Гаманець виконаний без зайвих деталей, у ньому є тільки відділення для паперових грошей і комірки для пластикових карток.
-одне відділення для купюр
-закривається на кнопку
-7 відділень для карток або візиток
Матеріал- еко шкіра
Розмір:
Довжина - 12 см.
Висота - 10 см.
Ширина - 2 см.
У комплекті: брендова коробка і пильовик
Гаманець виконаний без зайвих деталей, у ньому є тільки відділення для паперових грошей і комірки для пластикових карток.
-одне відділення для купюр
-закривається на кнопку
-7 відділень для карток або візиток
Матеріал- еко шкіра
Розмір:
Довжина - 12 см.
Висота - 10 см.
Ширина - 2 см.
У комплекті: брендова коробка і пильовик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







