-17%

Шкіряний жіночий червоний гаманець Vermari на блискавці
1 500 ₴
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3994-1806
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний гаманець Vermari з натуральної шкіри в люкс якості
-два відділення на блискавках
-9 відділів під картки
-5 відділень під купюри
-монетниця всередині на блискавці
-збоку є ручка за допомогою якої можна носити як клатч (прекрасно лягає в руку)
Модель містка і зручна, в яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона і документів
Матеріал-натуральна шкіра
Розмір -21*11*3 см
У комплекті-хороша подарункова коробочка.
Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
-два відділення на блискавках
-9 відділів під картки
-5 відділень під купюри
-монетниця всередині на блискавці
-збоку є ручка за допомогою якої можна носити як клатч (прекрасно лягає в руку)
Модель містка і зручна, в яку поміщається не тільки велика кількість купюр, але також можливе зберігання свого смартфона і документів
Матеріал-натуральна шкіра
Розмір -21*11*3 см
У комплекті-хороша подарункова коробочка.
Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴







