-17%

Шкіряний гаманець Vermari на магнітах у бордовому кольорі
1 500 ₴
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3992-1806
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець жіночий шкіряний Vermari на магнітах з натуральної шкіри в люкс якості.
Розкладка: євро-розкладка
-Застібка: магніт, блискавки
Внутрішнє оздоблення:
-натуральна шкіра
-4 відділень для купюр
-13 слотів для карток і візиток;
-2 відділення під блискавкою
У комплекті-хороша подарункова коробочка.
Розмір -18 * 10 * 2,5 см
Матеріал: Натуральна шкіра
Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Розкладка: євро-розкладка
-Застібка: магніт, блискавки
Внутрішнє оздоблення:
-натуральна шкіра
-4 відділень для купюр
-13 слотів для карток і візиток;
-2 відділення під блискавкою
У комплекті-хороша подарункова коробочка.
Розмір -18 * 10 * 2,5 см
Матеріал: Натуральна шкіра
Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 13 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴








