-21%

Жіночий шкіряний невеликий зелений гаманець
1 260 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9937-1301
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний якісний гаманець Vermari з натуральної шкіри в люкс якості. Компактна і мініатюрна модель легко вміститься в будь-яку сумочку. Завдяки натуральній шкірі, аксесуар буде носитися тривалий час.
-Виглядає дуже ніжно і чарівно!
-Гаманець подвійного складання.
-фіксується на магніті застібці
-1 велике відділення для купюр
-9 відділень для карт
-два відділення під дрібниці на змійках.
-Модель доповнена якісною фурнітурою.
Розмір 13 * 9 * 2,5 см
Є різні кольори
Відмінний як собі так і на подарунок
-Виглядає дуже ніжно і чарівно!
-Гаманець подвійного складання.
-фіксується на магніті застібці
-1 велике відділення для купюр
-9 відділень для карт
-два відділення під дрібниці на змійках.
-Модель доповнена якісною фурнітурою.
Розмір 13 * 9 * 2,5 см
Є різні кольори
Відмінний як собі так і на подарунок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







