Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Містка комфортна в якій легко і зручно розмістяться предмети повсякденного вжитку.
Матеріал: еко шкіра преміум якості з лаком
-Зовні екошкіра преміум якості
-З тильного боку екошкіра преміум якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі так і в руці.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Всередині додаткові кишені (відкрита і кишеня на блискавці).
-Сумка закривається на блискавку.
Розміри :
висота - по центру 27 см (бічна -33 см)
довжина - 30 см
ширина -15 см
ручки - 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Мішечок |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 300 ₴






