Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Містка комфортна в якій легко і зручно розмістяться предмети повсякденного вжитку.
Матеріал: еко шкіра преміум якості
-Зовні екошкіра преміум якості
-З тильного боку екошкіра преміум якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі так і в руці.
-Сумочка має одне основне відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Усередині додаткові кишені (відкрита і кишеня на блискавці).
-Сумка закривається на блискавку.
Розміри :
-висота - по центру 33 см (бічна -36 см)
-довжина - 31 см
-ширина - 14 см
-ручки - 70 см
Мода змінюється постійно, але ця класична моделька завжди залишається в тренді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Торба |
| Форма | Мішечок |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 300 ₴







