Гаманець шкіряний із зовнішньою монетницею, поміщаються купюри всіх номіналів, включно з 1000 грн.
Опис:
-4 відділення для купюр (одне під змійкою)
-9 відділення для карток
- Відділення для монет на металевій клямці зовні гаманця.
-закривається гаманець на кнопку
Матеріал: 100% натуральна кожа .
Розмір 19*9*3 см.
Виробництво — Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Опис:
-4 відділення для купюр (одне під змійкою)
-9 відділення для карток
- Відділення для монет на металевій клямці зовні гаманця.
-закривається гаманець на кнопку
Матеріал: 100% натуральна кожа .
Розмір 19*9*3 см.
Виробництво — Китай.
Продається у фірмовій коробці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cossroll |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







