Жіночий гаманець VERMARI в масляній шкірі
Розкладка: євро-розкладка
-Матеріал: Натуральна шкіра
-Застібка: магніт
-Внутрішнє оздоблення: натуральна шкіра
-2 відділи для купюр
-16 слотів для карток і візиток;
-2 відділення під змійкою (ззаду гаманця відділення під монети і бічна змійка під дрібні купюри або монети)
У комплекті - гарна подарункова коробочка.
Розмір -19*10*2 см
Відправлення замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Розкладка: євро-розкладка
-Матеріал: Натуральна шкіра
-Застібка: магніт
-Внутрішнє оздоблення: натуральна шкіра
-2 відділи для купюр
-16 слотів для карток і візиток;
-2 відділення під змійкою (ззаду гаманця відділення під монети і бічна змійка під дрібні купюри або монети)
У комплекті - гарна подарункова коробочка.
Розмір -19*10*2 см
Відправлення замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴






