
Сумка жіноча чорна замшева з лаковими вставками
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 991629
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Сумка жіноча замшева чорного кольору вирізняється своєю місткістю і комфортом, в якій легко і зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
Матеріал: еко шкіра преміум якості і замша натуральна
-Зовні палітурка натуральна замша з лаком
-З тильного боку екошкіра преміум якості
-1 основне відділення
-1відділ - перегородка на блискавці
-1 врізний відділ на блискавці
-1 комірець без застібки
-2 зовнішні кишеньки на блискавці
Сумка закривається на блискавку.
Розмір
Довжина: 37 см;
Висота: 30 см;
Дно - 12 см
Сумка жіноча замшева чорного кольору вирізняється своєю місткістю і комфортом, в якій легко і зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
Матеріал: еко шкіра преміум якості і замша натуральна
-Зовні палітурка натуральна замша з лаком
-З тильного боку екошкіра преміум якості
-1 основне відділення
-1відділ - перегородка на блискавці
-1 врізний відділ на блискавці
-1 комірець без застібки
-2 зовнішні кишеньки на блискавці
Сумка закривається на блискавку.
Розмір
Довжина: 37 см;
Висота: 30 см;
Дно - 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴






