Дуже стильна жіноча сумочка
Усередині одне велике відділення на блискавці (в середині кишеня на блискавці і бічна кишеня)
Клапан закривається на кнопку магніт.
Ззаду сумки також кишеня на блискавці
Розмір-
-Висота 16 см
-Ширина 22 см
-Дно 7 см
Довгий ремінець регулюється (Мах 140 см)
Матеріал високоякісна екошкіра.
Якість відмінна!
Усередині одне велике відділення на блискавці (в середині кишеня на блискавці і бічна кишеня)
Клапан закривається на кнопку магніт.
Ззаду сумки також кишеня на блискавці
Розмір-
-Висота 16 см
-Ширина 22 см
-Дно 7 см
Довгий ремінець регулюється (Мах 140 см)
Матеріал високоякісна екошкіра.
Якість відмінна!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








