
Гаманець шкіряний лаковий жіночий зелений
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 995242
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний жіночий гаманець, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
-Красива лакова шкіра зовні
-внутрішня частина-натуральна м'яка шкіра.
-перегородки із замші та текстилю.
-Основне відділення закривається на магніт.
-4 відділи для купюр і відділ на блискавці;
-8 слотів для карток і візиток;
-Відкрита кишеня ззаду гаманця;
-Йде у фірмовій коробці
Матеріал: Натуральна шкіра
Розмір-19 см * 9,5 см * 3 см;
Відправлення замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
-Красива лакова шкіра зовні
-внутрішня частина-натуральна м'яка шкіра.
-перегородки із замші та текстилю.
-Основне відділення закривається на магніт.
-4 відділи для купюр і відділ на блискавці;
-8 слотів для карток і візиток;
-Відкрита кишеня ззаду гаманця;
-Йде у фірмовій коробці
Матеріал: Натуральна шкіра
Розмір-19 см * 9,5 см * 3 см;
Відправлення замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка, Клямка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






