Гаманець з натуральної шкіри середнього розміру.
Зручний - не займає надто багато місця, закривається на кнопку.
Матеріал: натуральна шкіра
(3) три відділення для купюр;
(6) шість відділень для кредитних карток;
(1) одне прозоре відділення;
(1) одне відділення для документів;
(1) одне відділення на блискавці;
(1) одна монетниця зовні
Розміри-14,5*9*3 см
Відправлення замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Зручний - не займає надто багато місця, закривається на кнопку.
Матеріал: натуральна шкіра
(3) три відділення для купюр;
(6) шість відділень для кредитних карток;
(1) одне прозоре відділення;
(1) одне відділення для документів;
(1) одне відділення на блискавці;
(1) одна монетниця зовні
Розміри-14,5*9*3 см
Відправлення замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Кнопки, Клямка, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








