Сумка жіноча замшева чорного кольору вирізняється своєю місткістю і комфортом, в якій легко і зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
Матеріал: еко шкіра преміум якості та замша натуральна
-Зовні натуральна замша
-З тильного боку екошкіра преміум якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі так і в руці.
-Сумочка має одне велике відділення
-Всередині додаткові кишені (відкриті і кишеня на блискавці)
-ззаду сумки кишеня на блискавці
-З лицьового боку дві бічні кишені на змійках
-Сумка закривається на блискавку.
Розмір
Довжина: 33 см;
Висота: 30см;
Дно - 12 см
Матеріал: еко шкіра преміум якості та замша натуральна
-Зовні натуральна замша
-З тильного боку екошкіра преміум якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі так і в руці.
-Сумочка має одне велике відділення
-Всередині додаткові кишені (відкриті і кишеня на блискавці)
-ззаду сумки кишеня на блискавці
-З лицьового боку дві бічні кишені на змійках
-Сумка закривається на блискавку.
Розмір
Довжина: 33 см;
Висота: 30см;
Дно - 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴







