Гаманець жіночий на магнітах із натуральної шкіри.
Розкладка: євро-розкладка
-Матеріал: Натуральна шкіра
-Застібка: магніт, блискавки
-Внутрішнє оздоблення: натуральна шкіра
-5 відділів для купюр
-13 слотів для карток і візиток;
-2 відділення під блискавкою
-маленька ручка-петля
У комплекті - гарна подарункова коробочка.
Розмір -19*9,5*3 см
Відправлення замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Розкладка: євро-розкладка
-Матеріал: Натуральна шкіра
-Застібка: магніт, блискавки
-Внутрішнє оздоблення: натуральна шкіра
-5 відділів для купюр
-13 слотів для карток і візиток;
-2 відділення під блискавкою
-маленька ручка-петля
У комплекті - гарна подарункова коробочка.
Розмір -19*9,5*3 см
Відправлення замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 13 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴









