Стильний якісний гаманець з натуральної шкіри. Компактна і мініатюрна модель легко вміститься в будь-яку сумочку. Завдяки натуральній шкірі, аксесуар буде носитися тривалий час.
-Виглядає дуже ніжно і чарівно!
-Гаманець подвійного складання.
-фіксується на магніті застібці
-1 велике відділення для купюр
-9 відділень для карт
-два відділення під дрібниці на змійках.
-Модель доповнена якісною фурнітурою.
Розмір 13 * 9 * 2,5 см
Є різні кольори
Відмінний як собі так і на подарунок
-Виглядає дуже ніжно і чарівно!
-Гаманець подвійного складання.
-фіксується на магніті застібці
-1 велике відділення для купюр
-9 відділень для карт
-два відділення під дрібниці на змійках.
-Модель доповнена якісною фурнітурою.
Розмір 13 * 9 * 2,5 см
Є різні кольори
Відмінний як собі так і на подарунок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴









