
Жіночий шкіряний червоний маленький гаманець
760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99623
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький гаманець для маленької сумочки
-повністю з натуральної шкіри
-Одне відділення для купюр
-Монетниця на блискавці
-закривається на кнопку
-7 відділень під картки
Розмір 8*11*3,5 см
Упаковано в коробочку
Кольори-зелений, чорний, червоний, бордо і пудра
-повністю з натуральної шкіри
-Одне відділення для купюр
-Монетниця на блискавці
-закривається на кнопку
-7 відділень під картки
Розмір 8*11*3,5 см
Упаковано в коробочку
Кольори-зелений, чорний, червоний, бордо і пудра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴








