Вашій увазі представлена сучасна та містка модель чоловічої сумки
- Дотримано всіх стандартів
- Фурнітура брендована, всі лого є
- Матеріал: високоякісна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-На лицьовій стороні сумки кишеня на блискавці (21 * 21см)
- два великих відділення під змійками (в одному кишеня під змійкою і бічна кишеня, у другому - суцільне велике відділення)
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 23 см
Висота: 26 см
Ширина: 6 см
- Дотримано всіх стандартів
- Фурнітура брендована, всі лого є
- Матеріал: високоякісна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-На лицьовій стороні сумки кишеня на блискавці (21 * 21см)
- два великих відділення під змійками (в одному кишеня під змійкою і бічна кишеня, у другому - суцільне велике відділення)
-ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 23 см
Висота: 26 см
Ширина: 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴








