
Жіноча сумочка у чорному кольорі
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3020
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже стильна та якісна сумочка
Висота 17 см
Ширина 25 см
Дно 7 см
Довгий ремінець можна носити як на всю довжину, так і на подвійну.
Матеріал високоякісна екошкіра.
Усередині одне велике відділення (з одного боку відкрита кишеня з іншого боку кишенька на блискавці)
Спереду знаходиться відкрита кишеня.
Клапан закривається на кнопку-магніт.
Висота 17 см
Ширина 25 см
Дно 7 см
Довгий ремінець можна носити як на всю довжину, так і на подвійну.
Матеріал високоякісна екошкіра.
Усередині одне велике відділення (з одного боку відкрита кишеня з іншого боку кишенька на блискавці)
Спереду знаходиться відкрита кишеня.
Клапан закривається на кнопку-магніт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴







