Гаманець компактних розмірів, без проблем поміститься в будь-яку кишеню. Модель закривається без фіксації, що забезпечує максимально швидкий доступ до вмісту. Модель приємно лежить у руці
Розміри (ШхВхГ): 11,5х9х2.
Особливості:
-1 відділення для купюр
-затискач для купюр
-відділення для монет всередині на блискавці
-7 відділень для банківських карт або кредиток
-На лицьовій стороні кишеня для карток і т д
Матеріал-екошкіра
Розмір -12*8*2 см
Упаковка -пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






