Елегантний і практичний жіночий гаманець на блискавці стане відмінним доповненням вашої сумочки.
-3 відділення для купюр
-1відділення на блискавці для монет
-2 прилеглі кишені з боків
-8 відділень для карток.
-Закривається гаманець на блискавку.
Відділення гаманця дають змогу зручно розмістити і зберігати не тільки купюри, а й смартфон.
Матеріал: текстиль
Розміри: 19*9*2,5см
-3 відділення для купюр
-1відділення на блискавці для монет
-2 прилеглі кишені з боків
-8 відділень для карток.
-Закривається гаманець на блискавку.
Відділення гаманця дають змогу зручно розмістити і зберігати не тільки купюри, а й смартфон.
Матеріал: текстиль
Розміри: 19*9*2,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴



