Матеріал: натуральна шкіра
Структура:
-(3) три відділення для купюр;
-(6) дев'ять осередків для пластикових карт;
-(1) одна монетниця на клямці
-(1) одна кишеня на блискавці;
-(1) одна кишеня прозора;
-(1) одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку.
Розміри (ШхВхГ, см): 18х9х3см
Структура:
-(3) три відділення для купюр;
-(6) дев'ять осередків для пластикових карт;
-(1) одна монетниця на клямці
-(1) одна кишеня на блискавці;
-(1) одна кишеня прозора;
-(1) одна зовнішня прилегла кишеня з тильного боку.
Розміри (ШхВхГ, см): 18х9х3см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴








