Жіночий гаманець-клатч VERMARI з м'якої шкіри
Розкладка: євро-розкладка
-Матеріал: Натуральна шкіра
-Застібка: магніт, блискавки
-Внутрішнє оздоблення: натуральна шкіра
-4 відділи для купюр
-14 слотів для карток і візиток;
-4 відділення під змійками
-В комплекті 2 ручки (знімна на петлі і фіксована бічна)
У комплекті - гарна подарункова коробочка.
Розмір -20 * 10,5 * 2,5 см
Відправлення замовлень здійснюємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴










