-Модель виготовлена з натуральної шкіри.
-Колір аксесуара - чорний.
-Оформлена у вигляді книжечки.
-У закритому вигляді фіксується хлястиком на кнопці.
-Всередині знаходяться прозорі файли для зберігання візиток (28шт)
-одне прозоре віконце для документа
-кишеня для пластикових карток або інших дрібниць.
Розмір -8 * 10,5 * 2,5 см
Упаковка-красива коробочка
-Колір аксесуара - чорний.
-Оформлена у вигляді книжечки.
-У закритому вигляді фіксується хлястиком на кнопці.
-Всередині знаходяться прозорі файли для зберігання візиток (28шт)
-одне прозоре віконце для документа
-кишеня для пластикових карток або інших дрібниць.
Розмір -8 * 10,5 * 2,5 см
Упаковка-красива коробочка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mauro Maskarro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість карт, що вміщаються | 28 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 26-30 |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість для прозорих відділень | 28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴







