
Чорний жіночий купюрник з екошкіри на кнопці
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3676
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо жіночий купюрник Tailian - елегантне і функціональне доповнення до вашого стилю. Цей аксесуар виготовлено з екошкіри, що робить його не тільки приємним на дотик, а й стійким до повсякденного зносу.
Зручність і безпека ваших фінансів забезпечуються завдяки надійній застібці на кнопку, що дає змогу складати купюрник удвічі, захищаючи вміст від випадкового випадання та несанкціонованого доступу. Усередині купюрника передбачено безліч відділень, що дає змогу організувати банкноти, картки та дрібні гроші з максимальним комфортом і порядком.
Матеріал: екошкіра;
Колір: чорний
Розміри (ШхВхГ): 19,5х10х2 см.
Особливості:
- (3) три відділення для купюр;
- (11) одинадцять слотів для пластикових карт;
- (1) одне прозоре віконце під документи;
- (1) одна автономна кишеня на блискавці.
-упаковка -пакетик.
Зручність і безпека ваших фінансів забезпечуються завдяки надійній застібці на кнопку, що дає змогу складати купюрник удвічі, захищаючи вміст від випадкового випадання та несанкціонованого доступу. Усередині купюрника передбачено безліч відділень, що дає змогу організувати банкноти, картки та дрібні гроші з максимальним комфортом і порядком.
Матеріал: екошкіра;
Колір: чорний
Розміри (ШхВхГ): 19,5х10х2 см.
Особливості:
- (3) три відділення для купюр;
- (11) одинадцять слотів для пластикових карт;
- (1) одне прозоре віконце під документи;
- (1) одна автономна кишеня на блискавці.
-упаковка -пакетик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






