Вашій увазі представлена сучасна та актуальна модель чоловічої сумки Jaguar (Ягуар)
- Дотримано всіх стандартів
- Фурнітура брендована, всі лого є
- Матеріал: високоякісна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-на лицьовій стороні сумки кишеня на змійці
-всередині одне велике відділення в якому кишеня під змійкою і бічна кишеня
-Ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 23 см
Висота: 25 см
Ширина: 6 см
- Дотримано всіх стандартів
- Фурнітура брендована, всі лого є
- Матеріал: високоякісна шкіра
- Ремінець регулюється (мах довжина 150 см)
-на лицьовій стороні сумки кишеня на змійці
-всередині одне велике відділення в якому кишеня під змійкою і бічна кишеня
-Ззаду сумки кишеня на блискавці
Розмір:
Довжина: 23 см
Висота: 25 см
Ширина: 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaguar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴







