Стильний жіночий гаманець-портмоне виготовлений з текстилю, який не тільки якісний, але і приємний на дотик.
-2 Відділення для монет на блискавках всередині
-1 відділення на блискавці зовні
-5 відділень для купюр,
-12 відділень для банківських карт або візиток.
-закривається на кнопку
Чудово підходить в якості подарунка
Матеріал: текстиль
Кольори: червоний, чорний і бордо
Розмір: 19*9*3 см
Стать: Жіноча
Розташування: Горизонтальне
Стан: Новий
Застібка: Кнопка, Блискавка
-2 Відділення для монет на блискавках всередині
-1 відділення на блискавці зовні
-5 відділень для купюр,
-12 відділень для банківських карт або візиток.
-закривається на кнопку
Чудово підходить в якості подарунка
Матеріал: текстиль
Кольори: червоний, чорний і бордо
Розмір: 19*9*3 см
Стать: Жіноча
Розташування: Горизонтальне
Стан: Новий
Застібка: Кнопка, Блискавка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴







