Вишукана сумочка
Розміри:
Висота-15 см.
Ширина-19 см.
Дно- 8 см.
Довгий регульований ремінець.
Матеріал- еко шкіра.
Сумочка має два відділення, між ними кишеня - перегородка на блискавці.
Розміри:
Висота-15 см.
Ширина-19 см.
Дно- 8 см.
Довгий регульований ремінець.
Матеріал- еко шкіра.
Сумочка має два відділення, між ними кишеня - перегородка на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴








