
Жіноча містка чорна сумка (натуральна замша)
2 040 ₴
1 839 ₴
- Готово до відправки
- Код: 991281
Сумка жіноча замшева чорного кольору вирізняється своєю місткістю й комфортом, у якій легко та зручно розмістяться предмети повсякденного побуту.
Матеріал: екошкіра преміум'якості та замша натуральна італійського виробництва
- Зовні натуральна замша
-З тильного боку екошкіра преміум'якості
-Універсальні ручки, зручно носити як на плечі, так і в руці.
-Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
-Всередині додаткові кишені відкриті та кишеня на блискавці.
-Сумка закривається на блискавку.
Розмір
Довжина: 42 см;
Висота: 29 см;
Дно — 12 см
Жіноча сумка харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості та відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін експлуатації, якісна фурнітура, низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 839 ₴







