Жіночі сумки з ЕКО шкіри високої якості харківської фабрики Valetta. Найкраще поєднання ціни та якості. Всі сумки проходять контроль якості і відповідають вимогам ГОСТ. Гарний дизайн, зносостійкі матеріали, довгий термін служби, якісна фурнітура, низька ціна.
Сумка жіноча Valetta виготовлена з еко шкіри високої якості;
-3 містких відділення
-Всередині додаткові кишені для дрібниць;
-зовні зі зворотного боку сумки є кишеня на змійці
📐Розміри:
Висота 20 см
Довжина 25 см
Дно-10 см
Максимальна довжина ремінця 130 см,
Матеріал: еко-шкіра високої якості (м'яка на дотик)
Сумка жіноча Valetta виготовлена з еко шкіри високої якості;
-3 містких відділення
-Всередині додаткові кишені для дрібниць;
-зовні зі зворотного боку сумки є кишеня на змійці
📐Розміри:
Висота 20 см
Довжина 25 см
Дно-10 см
Максимальна довжина ремінця 130 см,
Матеріал: еко-шкіра високої якості (м'яка на дотик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴










