
Жіноча сумка шопер середнього розміру
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99846
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
📐Розміри:
Висота -22 см.
Ширина - 28 см.
Дно - 11 см.
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - еко шкіра преміум якості
Сумочка має одне відділення.
Всередині дві кишені відкриті та ще одна кишеня на блискавці.
З тильного боку є кишеня на блискавці.
Висота -22 см.
Ширина - 28 см.
Дно - 11 см.
Довгий регульований ремінець.
Матеріал - еко шкіра преміум якості
Сумочка має одне відділення.
Всередині дві кишені відкриті та ще одна кишеня на блискавці.
З тильного боку є кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









