Гаманець маленького розміру, натуральна шкіра в лаку. Відрізняється зручністю, витонченістю, міцністю, естетичною привабливістю. Гаманець типу «три складання» Закривається на кнопці Зовнішня монетниця в два відділення закривається на залізній фурнітурі системи «поцілунок»
-3 основних купюрних відділення, одне на змійці
-6 прорізів для банківських, знижкових карток і документів (1 з них прозора)
- Перегородки шкіряні.
Розміри 9,5 см на 8 см.
-3 основних купюрних відділення, одне на змійці
-6 прорізів для банківських, знижкових карток і документів (1 з них прозора)
- Перегородки шкіряні.
Розміри 9,5 см на 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴









