Класичний шкіряний гаманець цієї моделі виготовлено з лакованої шкіри. Золотиста мелалічна фурнітура надає солідності цій моделі. Компактність, легкість, практичність і простота - переваги цього аксесуара.
Усередині знаходяться
-1 кишеня під клапаном
-3 великих відділення
-1 відділення на блискавці в якому ще 2 відділення
-16 кишеньок для пластикових карт
Матеріал: лакована шкіра
Розміри (см): довжина-19, ширина-9,5, глибина-2,5
Країна: Китай
Усередині знаходяться
-1 кишеня під клапаном
-3 великих відділення
-1 відділення на блискавці в якому ще 2 відділення
-16 кишеньок для пластикових карт
Матеріал: лакована шкіра
Розміри (см): довжина-19, ширина-9,5, глибина-2,5
Країна: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BETH CAT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴








