
Сумка спортивна PUMA текстильна чорна
749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99001
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна сумка з високоякісного матеріалу, дуже зручна і містка.
Відмінно підійде як для походу в спортзал, тренувань, прогулянок і подорожей.
Матеріал: оксфорд 600D (щільна водовідштовхувальна тканина)
Розмір:
Довжина - 54 см
Висота - 30 см
Ширина - 28 см
Характеристики:
- містке основне відділення на блискавці;
- зовнішня кишеня;
- кишеня на тильній стороні сумки;
- внутрішня кишеня;
- ручки для перенесення;
- зручний плечовий ремінь у комплекті;
Відмінно підійде як для походу в спортзал, тренувань, прогулянок і подорожей.
Матеріал: оксфорд 600D (щільна водовідштовхувальна тканина)
Розмір:
Довжина - 54 см
Висота - 30 см
Ширина - 28 см
Характеристики:
- містке основне відділення на блискавці;
- зовнішня кишеня;
- кишеня на тильній стороні сумки;
- внутрішня кишеня;
- ручки для перенесення;
- зручний плечовий ремінь у комплекті;
-якість відмінна 👍
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴







