Размеры:
Ширина - 22 см
Высота -17 см
Дно- 8,5 см
Длинный регулируемый ремешок.
Материал -высококачественная эко кожа
Сумочка имеет два отделения, между ними карман-перегородка на молнии.
Внутри один карман открытый, и еще один карман на молнии.
Ширина - 22 см
Высота -17 см
Дно- 8,5 см
Длинный регулируемый ремешок.
Материал -высококачественная эко кожа
Сумочка имеет два отделения, между ними карман-перегородка на молнии.
Внутри один карман открытый, и еще один карман на молнии.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zara |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴










