-20%

Чорний гаманець-клатч на змійці
-3 відділів для купюр
-14 відділень для карток
-монетниця всередині на блискавці
-Зроблений із якісної екошкіри
-Фурнітура брендована, все лого є
- коротка маленька ручка-петля на руку
-Матеріал — екошкіра
Паковання — пакет
Розмір 21*11*3 см
-3 відділів для купюр
-14 відділень для карток
-монетниця всередині на блискавці
-Зроблений із якісної екошкіри
-Фурнітура брендована, все лого є
- коротка маленька ручка-петля на руку
-Матеріал — екошкіра
Паковання — пакет
Розмір 21*11*3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | Відділення для дрібниць, Відділення для телефона |
| Ручки | Одна |
| Висота | 110 мм |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стиль | Casual |
| Кількість відділень | 2 |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴








