Жіночий оригінальний і якісний рюкзак середнього розміру.
Незважаючи на свій розмір рюкзак дуже місткий
-Висота ручки -10 см
-2 регульовані лямки на спині.
-Закривається на широку металеву блискавку з декоративним бігунком у формі леза.
-Уздовж боків розташовані дві кишені на блискавках.
-на задньому боці є вертикальна прорізна кишеня на блискавці.
Матеріал-матова і глянцева екошкіра.
Розміри: 32*28*12
Якість відмінна!
Незважаючи на свій розмір рюкзак дуже місткий
-Висота ручки -10 см
-2 регульовані лямки на спині.
-Закривається на широку металеву блискавку з декоративним бігунком у формі леза.
-Уздовж боків розташовані дві кишені на блискавках.
-на задньому боці є вертикальна прорізна кишеня на блискавці.
Матеріал-матова і глянцева екошкіра.
Розміри: 32*28*12
Якість відмінна!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 12 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






