Елегантний та практичний жіночий гаманець стане чудовим доповненням вашої сумочки.
Гаманець має три відділення для купюр, одне відділення на блискавці, 2 прилеглі кишені та 8 кишень для карток. Закривається гаманець на блискавку. Відділення гаманця дозволяють зручно розмістити та зберігати смартфон.
Матеріал: штучна шкіра.
Розміри: 19,5* 10 * 3 см
Гаманець має три відділення для купюр, одне відділення на блискавці, 2 прилеглі кишені та 8 кишень для карток. Закривається гаманець на блискавку. Відділення гаманця дозволяють зручно розмістити та зберігати смартфон.
Матеріал: штучна шкіра.
Розміри: 19,5* 10 * 3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Золотистий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴








