Великий чоловічий рюкзак із натуральної шкіри. Рюкзак має одне велике відділення з внутрішніми кишенями та маленьке відділення для документів. Також збоку є ручка щоб носити рюкзак як сумку. Вся фурнітура має знаки фірмового логотипу. Всередині є додаткові дрібні відділення. Ремені рюкзака можна самостійно налаштувати на потрібну довжину і забезпечити собі зручне повсякденне носіння.
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір:
Висота - 40 см.
Ширина - 30 см.
Товщина - 11 см.
Матеріал: натуральна шкіра;
Розмір:
Висота - 40 см.
Ширина - 30 см.
Товщина - 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴






