Жіночий гаманець VerMari 9949-1806 на магніті в люкс якості, шкіра дуже м'яка і приємна на дотик.
одне основне відділення для купюр (поміщаються всі купюри)
6 відділень для карток
2 зовнішніх відділення на змійці для монет та інших дрібниць
Розмір: 9*12*2 см
Є різні кольори
гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть у кишеню!
Дуже компактний і місткий
Відмінний як собі так і на подарунок
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Відправка: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі.
одне основне відділення для купюр (поміщаються всі купюри)
6 відділень для карток
2 зовнішніх відділення на змійці для монет та інших дрібниць
Розмір: 9*12*2 см
Є різні кольори
гаманець для маленьких сумочок і клатчів. Поміститься навіть у кишеню!
Дуже компактний і місткий
Відмінний як собі так і на подарунок
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Відправка: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vermari |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴







