Стильна, зручна сумочка-клатч з високоякісної еко шкіри перевіреного роками українського виробника Valetta.
Розмір:
Висота -14 см.
Ширина -24 см.
Дно - 7 см.
Матеріал - еко шкіра Люкс якості!
Фурнітура -металева.
Сумочка має одне відділення.
Усередині одне велике відділення на блискавці (в середині кишеня на блискавці і бічна кишеня)
Клапан закривається на кнопку магніт.
Підходить для носіння як на плечі, так і на руці.
Максимальна довжина плечового ременя-130 см.
Якість відмінна!
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Відправлення: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі.
Розмір:
Висота -14 см.
Ширина -24 см.
Дно - 7 см.
Матеріал - еко шкіра Люкс якості!
Фурнітура -металева.
Сумочка має одне відділення.
Усередині одне велике відділення на блискавці (в середині кишеня на блискавці і бічна кишеня)
Клапан закривається на кнопку магніт.
Підходить для носіння як на плечі, так і на руці.
Максимальна довжина плечового ременя-130 см.
Якість відмінна!
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Відправлення: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diesel |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴









