Дуже стильна жіноча сумочка
Висота 14 см
Ширина 20 см
Дно 6 см
Довгий ремінець регулюється
Максимальна довжина-140 см
Матеріал високоякісна екошкіра.
Всередині одне велике відділення на блискавці (в середині кишеня на блискавці та бокова кишеня)
Клапан закривається на кнопку магніт.
Ззаду сумки також кишеня на блискавці
Якість відмінна!
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Відправлення: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі.
Висота 14 см
Ширина 20 см
Дно 6 см
Довгий ремінець регулюється
Максимальна довжина-140 см
Матеріал високоякісна екошкіра.
Всередині одне велике відділення на блискавці (в середині кишеня на блискавці та бокова кишеня)
Клапан закривається на кнопку магніт.
Ззаду сумки також кишеня на блискавці
Якість відмінна!
Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення.
Відправлення: Нова пошта та Укр.пошта, Meest
Є Опт
Перегляньте інші мої оголошення, там є інші моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








