
Сумка-слінг жіноча сумочка через плече нагрудна мʼяка повсякденна
350 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бананка, сумка через плече-слінг
Тренд цього сезону.
-Можна носити на поясі, на грудях, на спині.
-Відмінна фурнітура
-Ремінь регулюється.
-Плотна підкладка
-Плотна підкладка
Матеріал-плащівка, якість відмінна
Розмір - 16(ширина)*30(висота)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Фіолетовий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







