Матеріал: натуральна шкіра
Розмір: 18.5*10*3 см
Всередині:
3 відділення для купюр
9 відділень для карток і візиток
1 бічна кишеня на змійці
1 відділення на щоку для монет
Якість відмінна!
Розмір: 18.5*10*3 см
Всередині:
3 відділення для купюр
9 відділень для карток і візиток
1 бічна кишеня на змійці
1 відділення на щоку для монет
Якість відмінна!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








