
Бананка Gucci в бордовому кольорі
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 476434
+380 (93) 208-85-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-бананка універсальна, підійде під будь-який образ і стиль одягу.
-У комплекті ремінь (при цьому сумка одягається на пояс) пристебнувши яку, сумочку можна носити як крос боді.
-Дану модель сумки можна носити на поясі за допомогою ременя, або через плече на плечі на ремені, який входить в комплект.
-Сумка закривається на блискавку, всередині одне відділення і маленька кишенька.
Легка й універсальна для прогулянок.
Характеристики:
Матеріал: еко шкіра
Розмір: 16Х12Х6см
Довжина ременя: 125 см
Колір фурнітури: золото
Колір: бордовий
-У комплекті ремінь (при цьому сумка одягається на пояс) пристебнувши яку, сумочку можна носити як крос боді.
-Дану модель сумки можна носити на поясі за допомогою ременя, або через плече на плечі на ремені, який входить в комплект.
-Сумка закривається на блискавку, всередині одне відділення і маленька кишенька.
Легка й універсальна для прогулянок.
Характеристики:
Матеріал: еко шкіра
Розмір: 16Х12Х6см
Довжина ременя: 125 см
Колір фурнітури: золото
Колір: бордовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бордовий |
| Максимальний обхват талії | 125 см |
| Довжина | 16 см |
| Висота | 12 см |
| Товщина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






