Стильний жіночий гаманець
-2 Відділення для монет на блискавках
-4 відділення для купюр
-8 відділень для банківських карт або візиток.
-закривається на кнопку
Матеріал: Еко шкіра
Розмір: 19*9*3 см
Упаковка- пакетик
Кольори: червоний, чорний, персик і зелений
-2 Відділення для монет на блискавках
-4 відділення для купюр
-8 відділень для банківських карт або візиток.
-закривається на кнопку
Матеріал: Еко шкіра
Розмір: 19*9*3 см
Упаковка- пакетик
Кольори: червоний, чорний, персик і зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






